Tu możesz wybrać producenta systemu którego szukasz
O marce

Firmy ALUSIC i SICOMAT znajdują się w Mondovì (CN) w północno-zachodnich Włoszech i dysponują wykwalifikowanymi profejonalistami z branży technicznej ,admnistracji, handlu, marketingu i komunikacji.
Obie firmy mają jednego własciciela , dzięki któremu stały się liderami w swoich branżach.

 


Od 1985 marka SICOMAT oznacza innowacyjne i niezawodne produkty, gwarantowane przez ISO 9001: 2008 oraz poprzez osiąganie ważnych celów, takich jak certyfikacja produktów systemu SicoAIR przez Urząd TUV.

 

SICOMAT, lider w sektorze przesyłu płynów i gazów oferuje szeroką gamę produktów i systemów, które mogą być wykorzystywane w różnych dziedzinach: od sektora przemysłowego do automatyzacji, od garaży do rzemiosła, wszędzie tam, gdzie jest konieczność przesyłania płynów i gazów.

Oferta SICOMAT składa się z różnych systemów, począwszy od cenionej linii SicoAIR  z rur i kształtek aluminiowych i nylonu po innowacyjny SicoALU1, SicoALU2 i linii SicoMiniline, które to odpowiadają na najbardziej zróżnicowane potrzeby nowoczesnych środowisk produkcyjnych.

SICOMAT jest dziś uznanym producentem tak na rynku krajowym jak i międzynarodowym ,dzięki rozległej sieci sprzedaży na każdym kontynencie oraz dzięki wykwalifikowanemu personelowi technicznemu i handlowemu, który stara się sprostać w sposób najbardziej efektywny i terminowy wymaganiom ciągle zmieniającego się rynku.


ALUSIC to szeroka gama profili aluminiowych (szerokość rowka 6mm, 8mm i 10mm) oraz akcesoria przystosowane do większości profili aluminiowych dostępnych na rynku.

System ALUSIC jest bardzo wszechstronny, od lekkiej stolarki do automatyki.Możliwe są realizacje stacji roboczych, konstrukcji aluminiowych, taśm przenośnikowych, napędów liniowych, zabezpieczeń ochronnych i wszystkiego tego co może być przydatne w różnych dziedzinach projektowania mechanicznego.

Innym sektorem, w którym działa ALUSIC, jest fotowoltika i technika termiczna z szeroką gamą komponentów, wsporników, zacisków i konstrukcji. Wytłaczane profile aluminiowe firmy ALUSIC oferują różne zalety w porównaniu do tradycyjnych materiałów konstrukcyjnych ze stali.

Elementy naszych sysytemów wykonywane są w różnych technologiach produkcji, od formowania wtryskowego tworzyw sztucznych przez spiekanie proszków metali, od odlewania ciśnieniowego aluminium po obróbkę skrawaniem materiału gotowego.

Dzięki naszemu profesjonalnemu wyposażeniu, takiemu jak np.  wiertarko-frezarki z trzema kontrolowanymi osiami (długość robocza stołu 7 metrów), nasz zespół składający się z  wyspecjalizowanych inżynierów i pracowników, realizuje innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania w zakresie profili aluminiowych, elementów, akcesoriów, konstrukcji aluminiowych, systemów liniowych i prowadnic, stacji roboczych, wózków, zabezpieczeń, wsporników, zacisków i konstrukcji paneli słonecznych i wiele , wiele innych.

Dzięki ciągłej staranności i dbałości o szczegóły, wszystkie produkty ALUSIC i SICOMAT podlegają testom i kontroli jakości w celu zapewnienia stałej jakości i ochrony. Systemy jakości ALUSIC i SICOMAT są zgodne z wymaganiami UNI EN ISO 9001: 2008.

Wsparcie wykorzystania produktów ALUSIC I SICOMAT przez klientów, świadczy nasze biuro techniczne złożone z inżynierów i projektantów z bogatym doświadczeniem w sektorze, którzy chętnie wyjaśnią możliwości i zastosowania każdego produktu.

Nasz dział techniczny wykorzystuje oprogramowanie najnowszej generacji i profesjonalne instrumenty, pracujemy na profesjonalnych programach projektowych SolidWorks® i dysponuje również systemem szybkiego prototypowania z technologią FDM (Fused Deposition Modeling), aby tworzyć nowe prototypy profili, akcesoriów i elementów, by zaspokoić potrzeby rynku .

ALUSIC i SICOMAT bardzo poważnie traktują się sygnały płynące z rynku przy wprowadzaniu swoich produktów i stale pracują nad nowymi funkcjami i innowacyjnymi elementami oferując szereg produktów które odpowiadają na zapotrzebowanie ciągle zmieniającego się rynku.

Cena w walucie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl